Image

Зранку ЗНО, а ввечері – змагання

П’ятниця 11 Червня, 2021

У спорткомплексі «Ліко» триває чемпіонат України зі стрибків у воду. У 5-й змагальний день визначилися переможниці у стрибках з 1-метрового трампліну серед жінок.

Перше місце у киянки Анни Арнаутової, яка набрала у підсумку 255,50 бали. Другою стала представниця Миколаївщини Вікторія Яновська (215,15), трійку найкращих замкнула Каріна Глижіна з Києва (201,20).

Ось як прокоментувала свій виступ чемпіонка змагань: «Для мене ці змагання далися нелегко. Я паралельно здавала ЗНО і тренувалася достатньо довго по одному тренуванню вдень, а в деякі дні, взагалі не тренувалася. Плюс до всього у день фіналу на 3-метровому трампліні, зранку здала ЗНО і трішки втомилася, але перед застрибом я була готова прийняти будь-яке місце, так як розуміла, що мені буде складно. Вчорашнє третє місце мене не порадувало, але і не засмутило, мені було складно просто від того, що я втомилася», – ділиться Анна. – А сьогодні, для мене був останній день змагань і я здала всі екзамени, тому хвилювання практично не було. Просто налаштувалася і зробила свою справу так, як можу. Я задоволена сьогоднішніми стрибками. У фіналі мені змінили гвинтовий стрибок. Було два гвинта, а поставили гвинт і вже почувалася я більш впевненою».