Image

Золотий та срібний день від юних стрибунів на Чемпіонаті Європи

Вівторок 22 Серпня, 2023

Чудовий день всім уболівальникам подарували наші юні спортсмени на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду серед юніорів в Рієці – здобувши золоту та срібну медалі.

Кирило Азаров і Максим Мірза вже мають досвід виступу на подібних стартах, але минулорічної першості їх не вдалося піднятися на п’єдестал пошани у синхронних стибках. Вже цього року вони у надскладній конкурентній боротьбі виборюють золоті медалі. Їхня переможна сума – 299,49 бали. Хлопці до кінця боролися, не здавалися і вершина Європейського п’єдесталу їм підкорилася.

«Ми вдячні нашій команді та нашим тренерам, що ми мали можливість представляти Україну, і пишаємося тим, що виграли цю медаль для нашої країни», — сказав Азаров після фіналу.

Сподівання на чергове золото були у нас і в індивідуальній програмі на вишці серед хлопців групи В, адже Марк Гриценко з першого місця кваліфікувався до фіналу. Але у підсумку українець став срібним призером (446.75 бали) на дебютному Чемпіонаті і гучно заявив про себе.

Чемпіон у цій дисципліні британець Фішер-Імс відзначив, що сьогодні у нього був фантастичний суперник в особі Марка Гриценка, який сильно підштовхував його.

У свою чергу українець так прокоментував свій фінальний виступ: «Сьогодні я виконав не найкращі стрибки, але вітаю команду Великої Британії, яка дуже добре стрибала і перемогла, але я повернусь і буду прагнути виграти цей чемпіонат Європи в майбутньому».

Наразі у доробку нашої збірної вже 4 золоті та 1 срібна медаль!

Нагадаємо, що змагання триватимуть до 25 серпня.

P.S. Фото LEN