Image

«Золотий день» для України

Середа 8 Грудня, 2021

Друге золото за день здобувають українці на чемпіонаті світу зі стрибків у воду. Її володаркою стала Ксенія Байло на 3м трампліні у віковій групі «В».

Наша спортсменка набрала у підсумку 390,15 бали і друге на цьому чемпіонаті піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу. Також у Ксенії є бронзова медаль на метровому трампліні.

«Срібло» здобула представниця Німеччини Йоханна Краусс (367,00), «бронза» в італійки Елізи Піссіні (341,25)/

Нагородження медалістів проводили президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов, Міністр молоді та спорту України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, представник FINA Антоніо Хосе Сільва.

Ось які перші емоції після отримання медалі від Ксенії Байло: «Мені навіть не зручно перед дівчатами, з якими змагалася, що я стала першою. Вони вишку не стрибають, а я на ній спеціалізуюся і виграла у них трамплін. Загалом непогано стрибали дівчата, я, навіть, хвилювалася, особливо, коли з ними на метровому тармліні змагалася. Сьогодні я була в собі впевнена, навіть не знаю чому, на вишці я так не була впевнена».

Перед останнім змагальним днем чемпіонату у збірної України 8 нагород: 5 – золотих, 2 – срібних та 1 – бронзова медалі.

«Золото» у Данила Коновалова (трамплін 3м, група «А»), Ксенії Байло (вишка, трамплін 3м, група «В»), Олексія Середи (вишка, група «В»), Олексія Середи і Даниа Аванесова (синхрон, трамплін 3м). «Срібло» – у Данила Коновалова і Богдана Чижовського у синхронних стрибках з трампліну, Олексій Середи (трамплін 3м, група «В») і «бронза» – у Ксенії Байло (трамплін 1м, група «В»).