Image

Заслужені відзнаки за підсумками сезону

Середа 21 Вересня, 2022

Сьогодні, у готелі Favor відбулося вшанування медалістів чемпіонату світу та Європи з водних видів спорту.

Наших спортивних героїв вітали президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання, віцепрезидент НОК України Ігор Лисов, Міністр молоді та спорту, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, директорка департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, голова Голосіївської РДА Сергій Садовий, представники генерального спонсора Федерацій компанії «Ліко-Холдінг» та мас-медіа.

24 нагороди вибороли представники стрибків у воду, синхронного плавання та хай-дайвінгу на двох престижних стартах сезону, б’ючи особисті на національні рекорди, а тому разом з тренерами отримали заслужені нагороди та відзнаки.

Церемонія вшанування почалася зі служби на честь свята Різдва Пресвятої Богородиці Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм та вшануванням чемпіонів збірних команд України зі стрибків у воду та з синхронного плавання.

Після чого захід продовжився вже у форматі прес-конференції, під час якої було зроблено ряд важливих заяв. Зокрема всіх було поінформовано, що збірна команда України з синхронного плавання продовжить підготовку до стартів у столичному Центрі спорту «Ліко», який ділитимуть разом зі стрибунами у воду. А також головна тренерка команди Світлана Саідова, від генерального спонсора Федерацій компанії «Ліко-Холдінг», отримала сертифікат на квартиру у Києві поруч з басейном і саме цей крок дозволив їй залишитися в Україні й продовжити тренувати команду.

Не залишився від подарунку і президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов. Почесну відзнаку НОК України вручили наймолодший чемпіон Європи зі стрибків у воду, призер чемпіонату світу Олексій Середа та дворазова призерка Олімпійських ігор, чемпіонка світу та Європи з синхронного плавання Марта Федіна.

Тож подарунки за успішний сезон вручені, команди розпочали підготовку до нового вкрай важливого сезону. Сподіваємося, що він стане не менш успішним як і попередній.