Image

За крок від подіуму, але з олімпійською ліцензією

Субота 1 Травня, 2021

Перший день ліцензійного Кубку світу зі стрибків у Токіо відкривали синхронні дуети – жінки на 3-метровому трампліні та чоловіки на 10-метровій вишці.

На трампліні Україну представляв новостворений дует – Вікторія Кесарь та Анна Арнаутова, саме у такому складі дівчата вперше виступають на міжнародній арені. До потрапляння у фінал (12 пар), їм не вистачило 6-ти балів.

На вишці за олімпійську ліцензію боролися срібні призери чемпіонату Європи зі стрибків у воду Олексій Середа-Олег Сербін, які, до слова, були наймолодшими учасниками фіналу. У підсумку українцям зовсім трішки не вистачило, щоб піднятися на п’єдестал пошани, 027 бали віддаляли наших спортсменів від бронзової медалі. Завершили вони змагання із такою сумою балів – 393,54.

Олексій та Олег можуть бути задоволеними своїми стрибками, адже зуміли досягти мети і здобути олімпійську ліценцію. Тож на Іграх у Токіо конкуренцію українцям складуть дуети з Китаю, Японії, Великої Британії, Росії, Мексики, Канади, Кореї.

Наразі у збірної України зі стрибків у воду 5 ліцензій.

«Вітаю спортсменів і тренерський штаб із здобуттям олімпійської ліцензії та з потраплянням до 8-ки найсильніших синхронних пар світу. Вболіваємо за Вас та віримо у перемогу», – привітав з вдалим виступом віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов.