Image

Визначилися найкращі трампліністи країни

Четвер 27 Жовтня, 2022

У Центрі спорту «Ліко» триває чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В». Юні спортсмени на перших своїх змаганнях сезону, вже демонструють хороші результати і складають гарну конкуренцію більш досвідченим колегам.

Досить цікавою виявилася боротьба юнаків та дівчат на трамплінах у віковій групі «В», адже чимало з них цьогоріч, вже піднімалися на п’єдестал чемпіонатів Європи серед дорослих та юніорів і тепер прагнули вчергове підтвердити своє реноме.

«Кірілл Болюх після чемпіонату Європи та відпустки тренується трохи більше місяця і поки що не набрав ті кондиції, щоб показувати максимальний результат. Перше місце це добре, але було допущено багато помилок. У нього хороший коефіцієнт складності, який дозволив не при ідеальному виконанні показати хорошу суму балів. Кирило Азаров – чемпіон Європи серед юніорів у цьому виді. Ми зараз працюємо над ускладненням його програми, він лише набирає форму і для початку сезону показав пристойну суму. Участь у цьому старті допоможе хлопцям швидше ввести себе в оптимальні кондиції та отримати досвід змагання, без якого максимальний результат отримати неможливо», – прокоментував виступ своїх вихованців головний тренер Федерації України зі стрибків у воду Ілля Целютін.

Діана Карнафель, яка виграла на метровому та 3-метровому трамплінах, досить критично підійшла до свого виступу, відзначивши, що приємно стати першою, але могла набагато краще стрибнути. У свою чергу її тренерка Ольга Іваненко оцінила перший старт сезону як втягуючий. «Діана ще не до кінця увійшла у форму, після повернення в Україну, була адаптація, хворіла. Зараз плануємо після змагань ускладнюватися, поки не було достатньо часу, що б поставити нові стрибки. До зимового чемпіонату України, вже плануємо увійти у форму».

Трамплін 1м, дівчата, група В:

1 місце – Діана Карнафель (Київ) – 294.35 бали

2 місце – Софія Іванова (Луганська область) – 288.55 бали

3 місце – Соф’я Есман (Луганська область) – 284.55 бали

Трамплін 1м, юнаки, група В:

1 місце – Кірілл Болюх (Київ) – 426.20 бали

2 місце – Кирило Азаров (Київ) – 405.40 бали

3 місце – Максим Мірза (Миколаївська область) – 366.45 бали

Трамплін 3м, дівчата, група В:

1 місце – Діана Карнафель (Київ) – 312.75 бали

2 місце – Соф’я Есман (Луганська область) – 299.75

3 місце – Софія Іванова (Луганська область) – 295.20

Трамплін 1м, юнаки, група А:

1 місце – Владислав Клімко (Луганська область) – 418.05 бали

2 місце – Данило Аванесов (Луганська область – 376.60 бали 

Трамплін 3 м, дівчата група А:

1 місце – Євгенія Лукашенко (Київ) – 306.40

Champ_Ukraine_2022_10_26-1

Champ_Ukraine_2022_10_27