Image

Визначилися чемпіони України у віковій групі «А»

Вівторок 12 Жовтня, 2021

Завершували вечірню програму другого змагального дня відкритого Чемпіонату України зі стрибків у воду у віковій групі «А» дівчата на вишці та юнаки на 3-метровому трампліні.

Софія Шинкаренко, яка є вихованицея уславленої тренерки бронзових призерок Олімпійських ігор Олени Жупіної та Анни Сорокіної – Тетяни Турової, лідирувала після ранкової сесії і ввечері лише підтвердила свій статус. Представниця Запорізької області набрала у підсумку 296,15 бали. На другу сходинку п’єдесталу піднялася Віолетта Сверчкова з Луганщини (275,85). Третьою стала Анастасія Трапезнікова з Дніпропетровщини (247,05).

У юнаків на 3-метровому трампліні розгорнулася досить напружена боротьба за медалі. Велике бажання показати якомога кращий результат, призводили до зривів стрибків. У підсумку більш психологічно стабільним виявися Богдан Чижовський, який із сумою 499,15 бали став чемпіоном у даній дисципліні. Його колега по команді – Данило Коновалов з Миколаївщини, посів друге місце (492,95). Трійку найкращий замкнув Ілля Шабанов (400,95) з Донеччини.

Слід зазначити, що після перемоги на чемпіонаті України у лютому цього року, Богдану Чижовському не вдавалося до тепер, перемогти Данила Коновалова. Ось як цей результат прокоментував сам чемпіон: «У мене зараз не стояла задача обіграти Даню, було завдання виконати норматив на Юнацький чемпіонат світу. Мені не вистачило до нього 31 бал. І це не є добре. Тому погано я виступив».

Позмагатися за потрапляння до збірної команди України на юнацьку світову першість, Богдан отримає ще у суботу, під час змагання у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну.

Ukrainian_Open_Diving_Champ_2021_10_12_A_springboard_3m_final

Всі результати дивіться в розділі “Результати” на нашому сайті