Image

Визначені всі переможці та призери Кубка України зі стрибків у воду

Понеділок 8 Квітня, 2024

У Центрі спорті «Ліко» завершився Кубок України зі стрибків у воду, який зібрав 50 спортсменів з 8 команд, що представляли: Вінницьку, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Львівську, Миколаївську, Харківську області та місто Київ.

Цей старт став важливим етапом відбору спортсменів до команди на Чемпіонат Європи, що пройде в червні у Белграді, Олімпійські ігри в Парижі та до штатної збірної команди України.

Головний суддя змагань та віцепрезидентка Федерації України зі стрибків у воду Тамара Токмачова відзначила молодих спортсменів, які на Кубку України показали нові програми та нові стрибки.

«Сподобалося те, що спортсмени юніорської команди показали програми з нормативом майстра спорту України. Це – Ксенія Бочек, Єлизавета Дядю і Валерій Малєєв. Тішить, що у нас підростає така перспективна молодь», – відзначила Тамара Володимирівна.

До слова Ксенія Бочек стала єдиною спортсменкою яка виборола дві золоті нагороди на двох індивідуальних снарядах – трамплінах 3м та 1м.

«Я не очікувала такого від себе, що вдасться виграти два особистих золота, задоволена собою. Але на мою думку, зараз найважливіше – це Чемпіонат Європи серед юніорів, що влітку пройде у Жешуві. Це буде мій другий чемпіонат і хочеться там достойно виступити. Тому у мене є велике бажання працювати над собою і всі цілі на сезон пов’язані з цими змаганнями», – прокоментувала Ксенія.

Загалом спортсменка до двох особистих медалей додала ще й золоту у синхроні на 3-метровому трампліні у парі з Єлизаветою Дядюк.