Image

Визначені всі переможці чемпіонату України зі стрибків у воду

Неділя 21 Травня, 2023

У столичному Центрі спорту «Ліко» завершився особистий чемпіонат України зі стрибків у воду, який зібрав понад 50 спортсменів з 7 команд, які представляли: Вінницьку, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Миколаївську, Харківську області та місто Київ.

Ці змагання стали фінальним етапом відбору спортсменів до команди на III Європейські ігри, що у червні прийматиме Польща. Окрім медалей турніру і чемпіонату Європи, спортсмени розіграють 4 ліцензії на Олімпійські ігри в Парижі-2024 в індивідуальних видах програми.

За словами головного тренера збірної України зі стрибків у воду Іллі Целютіна, команда не буде виступати на усіх снарядах, пріоритет віддається тим, де можна поборотися за медалі та за максимальну кількість ліцензій.

Українські стрибуни у воду вже мали можливість випробувати басейн «Diving Arena» в Жешуві, який прийматиме змагання Європейських ігор. Така можливість у них була між Кубками світу.

Наразі у спортсменів триває відновлення. Подальша підготовка до змагань пройде у Києві у Центрі спорту «Ліко».

Фінальні змагання особистого чемпіонату України можна переглянути на офіційному ютуб-каналі Федерації України зі стрибків у воду.