Image

У новий сезон з новим тренером

Понеділок 23 Січня, 2023

Збірна України зі стрибків у воду розпочала новий сезон під керівництвом новопризначеного головного тренера. Ним став заслужений тренер України Ілля Целютін.

Не дивлячись на свій юний вік, Ілля Євгенович вже має 9-річний стаж роботи безпосередньо зі стрибунами у воду та авторитет як серед спортсменів так і тренерів. Його результати роботи говорять самі за себе, адже вихованці постійно піднімаються на п’єдестали пошани найпрестижніших міжнародних турнірів.

Ілля Целютін є особистим тренером призерів чемпіонату світу та Європи Олександра Горшковозова і Олега Колодія, чемпіонки Європи Анни Письменської, призерки чемпіонату світу, чемпіонки Європи, призерки Юнацьких Олімпійських ігор Софії Лискун, чемпіонки Європи, чемпіонки світу та Європи серед юніорів Ксенії Байло, призера чемпіонату Європи, чемпіона світу серед юніорів Кірілла Болюха, а також чемпіона світу та Європи серед юніорів Кирила Азарова.

За словами головного тренера, основним стартом цього року є Чемпіонат світу в Японії і задача команди – завоювати ліцензії на Олімпійські ігри в Парижі-2024. Також влітку пройдуть і Європейські ігри, де стрибуни у воду боротимуться за медалі. Наразі Європейська ліга плавання (LEN) чекає погодження від Міжнародної федерації водних видів спорту (WA) щодо континентального чемпіонату, на якому можна буде поборотися за 4 індивідуальні олімпійські ліцензії.

Нагадаємо, що до основного складу національної збірної України зі стрибків у воду увійшло 20 спортсменів (13 – чоловіків та 7 – жінок).