Image

У День Незалежності України три медалі від наших стрибунів

Четвер 24 Серпня, 2023

Юні стрибуни у воду продовжують гідно представляти Україну на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду серед юніорів у Рієці!

Що може бути кращим до Дня Незалежності країни від спортсмена? Звісно золота медаль. Наші спортсмени постаралися сьогодні на славу, адже вибороли дві золоті та одну бронзову нагороди.

Розпочав медальний день Марк Гриценко у стрибках з 3-метрового трампліну серед вікової групи В. Українець набрав суму 460.15 бали, випередивши найближчого суперника з Британії Олівера Хіта на 31.5 бали.

«Сьогодні в Україні дуже велике свято – День Незалежності, тому цю медаль я виграв для України, і для тих, хто продовжує зараз боротися за її Незалежність», – так прокоментував свою перемогу Марк у доробку якого на цьому чемпіонаті дві золоті та одна срібна медалі.

Свою переможну серію продовжила і Каріна Глижіна, яка втретє піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу. На цей раз вона стала найкращою у стрибках з вишки серед вікової групи В. Її переможна сума 298.35 бали. Ще одна наша спортсменка, яка успішно кваліфікувалася до фіналу Софія Виставкіна стала бронзовою призеркою змагань (288.00).