Image

Тренуємось і навчаємось

Четвер 20 Серпня, 2020

На спортивній базі «Олімп», що розташована у Кремінній Луганської області, завершився навчально-тренувальний збір юнацької команди України зі стрибків у воду.

Разом з молодими спортсменами закладали базу на увесь сезон і чемпіон Європи Олексій Середа, а також Ганна Арнаутова і Владислав Климко.

Тренерський штаб на чолі з головною тренеркою збірної команди України зі стрибків у воду Тамарою Токмачовою спланували увесь процес так, щоб він не обмежувався одними лише фізичними навантаженнями, адже добре розуміють, що виховання атлета топ-рівня не можливе без комплексного підходу.

Слід відзначити, що започаткована ініціатива ведення тренувань англійською мовою, була продовжена і на Луганщині. А ще юні спортсмени опанували веслування на SUP дошці та отримали навички верхової їзди.

Під час збору, наймолодший чемпіон Європи зі стрибків у воду за всю історію Олексій Середа брав участь у освітньому проєкті Національного олімпійського комітету України #OlympicLab – «Чат з чемпіонами та навички лідерства».

Юна зірка олімпійської збірної зустрівся і поспілкувався з каратистами зі СК «Східний регіон». Олексій розповів про початок свого шляху у спорті, про перемоги та труднощі, про поради своїх наставників.