Image

Тамара Токмачова: «Плани підготовки спортсменів однозначно будуть змінені»

П’ятниця 27 Березня, 2020

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах і Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе на основі інформації, наданої ВООЗ, щодо всесвітньої пандемії COVID-19, прийшли до висновку, що Ігри XXXII Олімпіади в Токіо повинні бути перенесені на дату після 2020 року, але не пізніше літа 2021 року задля збереження здоров’я спортсменів, всіх учасників Олімпійських ігор та міжнародної спільноти.

Оскільки для кожного спортсмена цьогорічна Олімпіада була найголовнішим стартом сезону і пік форми мав припасти саме на ці змагання, не виключено, що на тренерів команди чекає перегляд усього підготовчого процесу з урахуванням нових обставин.

«Плани підготовки усієї збірної команди будемо переглядати лише після того як офіційно буде прийнятий міжнародний календар, щоб розуміти до чого готуватись, – ділиться з нами головна тренерка збірної команди України зі стрибків у воду Тамара Токмачова. – Олімпійські ігри перенесли на 2021 рік, але ще існують ліцензійний Кубок світу, який планується у лютому місяці, також у серпні-вересні має пройти чемпіонат Європи. Відштовхуючись від цих даних – строків і місця проведення, всі індивідуальні плани підготовки будуть однозначно змінені. Це 100%».

За словами Тамари Володимирівни на час карантину всі спортсмени збірної отримали онлайн завдання, дома виконують свої індивідуальні тренування зі спеціалізованої, загально-фізичної, стійкової підготовки й хореографії та надсилають свої відеозвіти.

Нагадаємо, що наразі наші стрибуни у воду мають 4 ліцензії в індивідуальних видах програми. Це стрибки з 3-х метрового трампліну та 10-метрової вишки у хлопців та дівчат.