Image

Стрибуни виборюють чергову олімпійську ліцензію

Понеділок 3 Травня, 2021

Саме так для української збірної зі стрибків у воду розпочався третій змагальний день на Кубку світу в Токіо.

На кону найкращі спортсмени світу розігрували дві ліцензії в індивідуальних видах програми – стрибки з 3-метрового трампліну серед жінок та 10-метрової вишки серед чоловіків.

Нагадаємо, що українці вже мали по одній ліцензії на кожному снаряді, для повного комплекту, потрібно було ще по одній.

Блискуче з цим завданням впоралася Анна Письменська, яка не лише виборола путівку на Ігри в Токіо, а й зуміла з 8-м результатом (297,45 бали) потрапити до фінальної 12-ки найкращих. Анна Арнаутова, для якої це був перший міжнародний старт такого високого рівня, у підсумку набрала 266,40 бали і посіла високе 22-е місце з 48 спортсменок, які виступали.

На вишці за ліцензію змагалися Олег Сербін та Євген Науменко. Щоб гарантувати собі путівку до Токіо, потрібно було потрапити до півфіналу (18 спортсменів).Олег, який із сумою 380,50 бали посів 20-е місце, все ж таки має шанс позмагатися на перших своїх дорослих Іграх. Нагадаємо, що на Олімпіаді буде представлено топ-32 найкращих стрибунів світу.

Віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов привітав спортсменів та увесь тренерський штаб з важливими для країни ліцензіями і побажав, подальших успіхів.