Image

Стрибуни у воду відправилися на Чемпіонат світу за олімпійськими ліцензіями

Неділя 14 Січня, 2024

Збірна команда України зі стрибків у воду вирушає на ліцензійний Чемпіонат світу-2024, який напочатку лютого стартує у Досі, Катар.

За доброю багаторічною традицією, перед початком міжнародних стартів, спортсмени та тренери команди отримали напутні слова від президента Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігоря Лисова і благословення від духовенства Спасо-Преображенського собору.

«Переконаний, що молебен надасть наснаги нашим спортсменам показати найвищий рівень своєї майстерності й гідно представити Україну на міжнародній та світовій аренах. Віра повинна бути у кожного: віра в майбутнє, у Господа Бога – це допомагає. Нам не можна втрачати тих висот, які ми досягли у 2023 році. У світі велика конкуренція, але у нас команда з великим потенціалом, тому думаю, що на чемпіонаті світу ми зможемо взяти достатню кількість ліцензій на Олімпійські ігри в Парижі», – зазначив Ігор Лисов.

Наразі команда відправиться на тренувальний збір до польського Жешува, де влітку українські стрибуни тріумфували на Чемпіонаті Європи, який проходив у рамках III Європейських ігор, вигравши загальнокомандний залік. Як повідомим головний тренер збірної команди України Ілля Целютін у частини команди буде проміжний міжнародний старт у Ростоку, Німеччина, після якого вже команда відправиться в Доху.

«Чемпіонат світу – важливий старт для нас, так як він є фінальним етапом відбору на Олімпійські ігри в Парижі. Основне завдання, яке стоїть перед командою – максимально якісно виконати свою змагальну програму, а там вже боротися з суперниками до кінця, щоб завоювати олімпійські ліцензії», – наголосив Ілля Целютін.