Image

Стрибуни у воду розпочинають Чемпіонат Європи зі срібла

Понеділок 17 Червня, 2024

У Белграді командними змаганнями стартував Чемпіонат Європи зі стрибків у воду і збірна України одразу відкриває лік медалям!

Данило Аванесов, Каріна Глижіна, Станіслав Оліферчик та Анна Письменська стають срібними призерами турніру, набравши у сумі 357.00 бали.

Окрім нагороди, наші спортсмени встановили і чимало особистих досягнень. Для Данила Аванесова та Каріни Глижіної це дебютна нагорода дорослого Чемпіонату Європи, а от для капітана команди Письменської ця континентальна першість стала 15-ю у кар’єрі, загалом Анна виборола вже 8 медалей Чемпіонату Європи. Станіслав Оліферчик через 5 років зумів знову піднятися на європейський п’єдестал.

Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов привітав команду та тренерський штаб з успішним початком змагань та побажав так тримати й надалі.

Чемпіон Європи і новоспечений срібний призер континентальної першості у командних змаганнях прокоментував здобуту нагороду:

«Ми задоволені, що вдалося розпочати змагання на Чемпіонаті Європи з медалі, всі старалися і прагнули того, щоб піднятися на п’єдестал пошани та порадувати всю Україну нагородою.

Звісно, що можна було краще виконати стрибки, але щоб так і було, потрібно ще більше працювати.

Наше срібло хочемо присвятити всім захисникам і захисницям, завдяки ним ми можемо представляти свою країну на міжнародній арені, говорити правду про війну і нагадувати всьому світу, що українці – нація, яка не здається!»