Image

Стрибуни у воду розпочали підготовку до нового сезону

Неділя 3 Жовтня, 2021

Збірна України зі стрибків у воду розпочала підготовку до нового сезону 2021-2022. Перший закордонний навчально-тренувальний збір команда провела у Туреччині.

До основної збірної на чолі з чемпіонами Європи Олексієм Середою та Ксенією Байло, долучилися і спортсмени юніорської команди – найближчий резерв, який вже гучно заявив про себе на міжнародних аренах.

Чи були виконані задачі, які ставилися перед тренерським штабом і спортсменами на цей збір, поділилася з нами головна тренерка збірної команди України Тамара Токмачова:

«Головна задача, яка ставилася – підвести спортсменів до форми у новому сезоні. Також провести повноцінну вітамінізацію, підняти імунну систему, через постійні тренування у закритому приміщенні, у спортсменів спостерігається недостатньо кисню, а тут на зборі басейн знаходиться під відкритим небом. Працювали над набором фізичної форми, адже тут ми могли повноцінно проводити по три тренування вдень. Тому ряд задач, які ставилися перед тренерами і спортсменами виконані».

Вже 11 жовтня на спортсменів чекає перший старт у новому сезоні – відкритий чемпіонат України серед вікових група «А» і «В», який прийматиме Центр спорту «Ліко».