Image

Стрибуни у воду прибувають то Токіо

Середа 21 Липня, 2021

За два дні у Токіо стартують Олімпійські ігри, а тому перші спортсмени вже починають прибувати до олімпійського селища. Серед них і наші стрибуни у воду.

Срібні призери чемпіонату Європи у синхронних стрибках з 10-метрої вишки Олексій Середа та Олег Сербін разом з головною тренеркою збірної Тамарою Токмачовою та наставницями хлопців Тетяною Погребною, Іриною Журавльовою, вже прибули на місце.

Трохи більше доби добиралася наша команда до олімпійського селища про перші враження від олімпійської атмосфери нам розповіла Тамара Токмачова.

«Вже вдалося нам потрапити до басейну, перше тренування пропустили, так як пізно вночі прилетіли, хлопці відсипалися. Наразі, Олексій почуває себе не дуже добре, болить голова, тому тренуватися не буде, у Олега все добре, розминається. Радує те, що по олімпійському селищі можна пересуватися, харчування відбувається в їдальні, на відміну від травневого Кубка світу. Всі сидять окремо, кожне місце огороджене одне від одного. 23 липня чекаємо на приліт Ані Письменської та Вікторії Кесарь, 27 липня – Олега Колодія і 30 липня до нас приєднається Софія Лискун».

Нагадаємо, що 26 липня першими серед українських стрибунів у воду боротьбу за медалі розпочнуть Олексій Середа та Олег Сербін у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.