Image

Стрибуни у воду продовжують виборювати медалі юнацької Європи

Четвер 11 Липня, 2024

У польському Жешуві триває Чемпіонат Європи зі стрибків у воду серед юніорів. У 4 змагальний день колекція збірної України поповнилася однією золотою і двома срібними медалями.

Вдало розпочали наші Ксенія Бочек і Єлизавета Дядюк кваліфікацію на однометровому трампліні серед вікової групі В, посівши перше та друге місце відповідно. Вже у фіналі українки довели справу до медального завершення.

Ксенія Бочек із сумою 347.10 бали стала чемпіонкою змагань, тим самим виборовши першу свою медаль на таких престижних змаганнях, а дебютантка юнацької Європи Єлизавета Дядюк, здобуває срібло (318.25 бали).

Продовжили медальну ходу і Кирило Азаров з Максимом Мірзою, які у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну стали 2-ми (311.88 бали).

Також сьогодні до фіналу у стрибках з вишки серед вікової групи В пробився і Валерій Малєєв, який зупинився за крок від п’єдесталу. Україную до бронзової нагороди не вистачило всього 0,85 бали. Підсумкова сума спортсмена – 393.75.

Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов привітав спортсменів та тренерський штаб з чудовим результатом, побажавши не збавляти обертів.

Наразі у доробку нашої команди 9 нагород (3-5-1).