Image

Софія Лискун виборює свою другу медаль чемпіонату Європи-2022

Середа 17 Серпня, 2022

Неймовірно захоплюючими видалися змагання на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Римі у стрибках з вишки серед жінок. Вболівальники України з нетерпінням чекали на розв’язку, адже наша Софія Лискун боролася за медаль континентальної першості.

Ukraine’s Sofiia Lyskun competes in the Women’s Diving Platform final on August 17, 2022 during the LEN European Aquatics Championships in Rome. (Photo by Filippo MONTEFORTE / AFP) (Photo by FILIPPO MONTEFORTE/AFP via Getty Images)

У підсумку із сумою 329.80 бали вона виборює срібло. Це друга індивідуальна медаль спортсменки на Євро турнірах, перша – золото, яке вона виграла у 2019 році на домашньому чемпіонаті Європи в Києві, який приймав наш басейн «Ліко».

Прокоментувати виступ спортсменки ми попросили її особистого тренера Іллю Целютіна:

«Вважаю виступ успішним. Радує мене найбільше те, що вона відстрибала і попередню, і фінальну частини без грубих помилок. Вона впоралася психологічно і не розгубила концентрацію з першого до заключного стрибка своєї програми. Соня дуже хотіла виграти і ми багато тренувалися для цього, зробили все можливе. Але сьогодні це срібло, так що Софія працюватиме далі. Попереду у неї ще одна важлива дисципліна (синхронні стрибки з вишки), після чого можна буде проаналізувати весь сезон».

Президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов привітав спортсменку та увесь тренерський штаб вже з третім сріблом, яке виборюють наші спортсмени в Римі.

Також сьогодні були розіграні медалі у синхронних стрибках змішаних пар з 3-метрового трампліну, де Україну представляли Вікторія Кесарь та Станіслав Оліферчик. Спортсмени набрали 269.07 бали і посіли 6 місце.

Ukraine’s Viktoriya Kesar and Sanislav Oliferchyk compete in the Diving Mixed Synchro 3m Springboard final on August 17, 2022 during the LEN European Aquatics Championships in Rome. (Photo by Filippo MONTEFORTE / AFP) (Photo by FILIPPO MONTEFORTE/AFP via Getty Images)