Image

Презентовано олімпійську форму на Ігри-2024 в Парижі

Вівторок 25 Червня, 2024

Медаліст чемпіонату світу та Європи зі стрибків у воду взяв участь у презентації нової колекції олімпійської форми національної збірної команди України.

Разом з ним форму на Ігри-2024 в Парижі, приміряли та продемонстрували: Владислава і Марина Алексіїви (синхронне плавання), Людмила Лузан (веслування на каное), Дар’я Білодід (дзюдо), Ігор Трунов, Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Іван Семикін (веслування на байдарках).

Наші спортсмени будуть у такому екіпіруванні від 4F під час усіх офіційних церемоній та заходів, зокрема – на параді атлетів з нагоди відкриття та закриття Олімпійських ігор, церемонії вручення медалей та поза змагальними аренами.

За словами дизайнерів, традиційні українські орнаменти переплелися з сучасними тенденціями, утворюючи гармонійний і стильний образ. Крім того, на формі присутні зображення колосків, які асоціюються у кожного українця з життям, достатком та родючістю рідної землі.

Закодоване слово «Перемога» приховано і в орнаментах та деталях нової форми, нагадуючи спортсменам та вболівальникам про те, що кожна гра, кожен поєдинок, кожен виступ – це крок до великої Перемоги. Особливістю дизайну нової колекції олімпійської форми є й елементи вишивки, що додають автентичності та національного колориту.

Нагадаємо, що Олімпійські ігри в Парижі стартують з 26 липня.