Image

Презентовані медалі Чемпіонату світу з водних видів спорту

Середа 24 Січня, 2024

Організатори змагань в Досі-2024 презентували медалі, що будуть вручатися на головному старті з водних видів, які вперше відбудуться на Близькому Сході – у столиці Катару.

З 2 по 18 лютого понад 2600 спортсменів зі 190 країн, змагатимуться у 6 видах спорту: стрибках у воду, синхронному плаванні, висотних стрибках, водному поло, плаванні та плаванні на відкритій воді й у 75 дисциплінах, виборюючи золоті, срібні та бронзові нагороди. Також окрім медалей, будуть розіграні і ліцензії на Олімпійські ігри в Парижі-2024.

Дизайн кожної медалі уособлює багату спадщину Катару та глибокий зв’язок країни з водою. Вони виготовлені із золота, срібла та бронзи з додаванням деревини, отриману з традиційних катарських човнів дау. Також нагороди прикрашені перламутром, віддаючи тим самим шану історичному зв’язку Катару з пірнанням за перлами та морському життя. Уся латунь, яка використовується у виробничому процесі, переробляється на місці, що підкреслює прихильність події до сталого розвитку.

Кожна медаль відображає рельєф країни та ключові елементи життя Катару та Дохи зокрема місце зустрічі води та пустельних дюн, що є синонімом прекрасного природного ландшафту Катару. Важливі символи вбудовані в медаль, включають зображення морського життя, сучасного горизонту Дохи, старого міста, перлини та довговічного човна доу, що відображає взаємодоповнююче співіснування спадщини та сучасності в Катарі.

За словами організаторів ці медалі є знаковими символами, спеціально розробленими, щоб продемонструвати суть Катару, від його захоплюючих пейзажів до стійкого духу народу.