Image

Представлені талісмани Чемпіонату світу з водних видів спорту в Досі-2024

Понеділок 25 Вересня, 2023

З 2 по 18 лютого у Досі, Катар буде проходити Чемпіонат світу з водних видів спорту, де спортсмени розіграють ліцензії на Олімпійські ігри в Парижі-2024.

Днями Оргкомітет змагань представив офіційних талісманів турніру – «Нагім» та «Майфара», які тісно пов’язані зі спадщиною країни.

Китова акула є найбільшою рибою у світі, і зазвичай водиться в безпечних водах Катару. Ніжний велетень Нагім, смішний, доброзичливий і веселий персонаж, який буде розважати всіх присутніх і зробить все можливе, щоб кожен почувався бажаним у Досі.

Мейфара відображає різноманітність коралової екосистеми з сімейством риб-клоунів. Вона буде підвищуватиме обізнаність про важливість захисту наших океанів і зробить Чемпіонат світу з водних видів спорту у Досі яскравим.

Разом ці талісмани втілюють пристрасть до водних видів спорту та прагнення зробити Доху-2024 незабутнім святом для всіх.

Загалом планується, що участь у Чемпіонаті світу візьмуть спортсмени з 190 країн, змагання пройдуть у трьох центрах: Aspire Dome, Old Doha Port і Hamad Aquatics Center.

Довідково:

Чемпіонат світу з водних видів спорту вперше був проведений у 1973 році Міжнародною федерацією плавання (FINA) з метою популяризації та розвитку водних видів спорту в усьому світі.

Збірна України зі стрибків у воду вже має 2 олімпійські ліцензії в індивідуальних стрибках з вишки (Олексій Середа) та у синхронних стрибках з вишки (Олексій Середа і Кірілл Болюх), які здобула на Чемпіонаті світу-2023 у японському місті Фукуока.