Image

Подвійне золото в Рієці

Неділя 20 Серпня, 2023

У другий змагальний день Чемпіонату Європи зі стрибків у воду серед юніорів, що триває у хорватській Рієці, наші спортсмени боролися за три комплекти нагород: трамплін 3м серед дівчат (група В) та синхронні стрибки з вишки серед хлопців та дівчат.

Каріна Глижіна та Софія Виставкіна здолали кваліфікацію на трампліні 3м і до фіналу відібралися з 4-м (309.25 бали) та 10-м (288.70 бали) результатами відповідно.

У фіналі точилася справжня боротьба і Глижіна не залишила шансів своїм суперницям виборовши чергове золото для скарбнички збірної України. Чемпіонська сума – 341.35 бали. Це вже друга  медаль найвищого гатунку українки після вчорашньої у змішаних командних змаганнях.

Софія Виставкіна зуміла покращити свою позицію у порівнянні з попереднім етапом і завершила боротьбу на високій 6-й позиції (308.95 бали).

Переможний запал Каріни продовжили і Діана Шевченко з Алісою Мєшковою у синхронних стрибках з вишки. Дебютанки змагань за свій виступ набрали 245.13 бали і вперше у кар’єрі стали чемпіонками Європи серед юніорів.

Ця нагорода стала третьою золотою для збірної України на цих змаганнях.

«Було дуже важко, і ми неймовірно раді першому місцю. Ця нагорода особлива для України і для нас обох», – поділилася Діана Шевченко першими емоціями після перемоги.

За крок від п’єдесталу зупинився ще один наш синхронних дует у стрибках з вишки Данило Аванесов та Марко Барсуков. Хлопцям не вдалося повторити бронзовий результат минулорічного Чемпіонату Європи серед юніорів. 266.34 бали і у підсумку 4 місце.