Image

Перша медаль Кубка світу в сезоні

Субота 23 Березня, 2024

Ксенія Байло та Софія Лискун стали бронзовими призерками II етапу Кука світу у синхронних стрибках з вишки, що проходив у Берліні.

За свій виступ українки набрали 276.36 бали і вперше у своїй історії піднялися на п’єдестал Кубків світу. Також ця нагорода стала дебютною для дівчат і на міжнародних стартах цього сезону.

Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов привітав Ксенію та Софію і тренерський штаб з дебютною бронзовою медаллю та побажав, щоб вона стала гарним стимулом у подальшій підготовці до Ігор-2024!

«Дуже рада, що нашим виступом ми змогли підбадьорити українців, які досі потерпають від російських ракет. З Софією ми стрибаємо не один рік. Тому хоч і була пауза через її травму, стрибалось легко та знайомо», – поділилися першими емоціями Ксенія Байло.

За підсумками двох етапів Кубка світу дві наші синхронні пари на вишці, як чоловіки так і жінки, а також команда, відібралися до Суперфіналу Кубка світу, який пройде з 19 по 21 квітня у китайському Сіані. Для цього нашим спортсменам потрібно було потрапити до топ-8, з чим вони чудово впоралися.