Image

Оргкомітет Будапешту-2022 представив медалі Чемпіонату світу

Вівторок 24 Травня, 2022

Менше місяця залишилося до старту 19 Чемпіонату світу з водних видів спорту, який прийматиме столиця Угорщини і оргкомітет змагань презентував громадськості медалі та девіз.

Основним елементом медалі – є логотип Чемпіонату, який символізує хвилі, воду, а також там можна побачити м’яч для водного поло. Медалі виготовлені в Німеччині спеціалізованою компанією.

Девіз заходу «Створюй історію» є ідеальним підсумком зусиль спортсменів та організаторів.

Головним спортивним об’єктом змагань стане Дуна Арена, яка була збудована до світової першості у 2017 році на острові Маргарет. Вона ж використовуватиметься і цьогоріч. За словами організаторів, арена знаходиться в ідеальному стані для проведення такого рівня турніру, лише будуть проведені декілька оновлень.

Загалом окрім Дуна Арени, де відбудуться турнірі зі стрибків у воду та плавання, змагання прийматимуть у плавальному комплексі Alfred Hajos, тут розіграють медалі синхронниці та представники водного поло. На озері Лупа пройде турнір плавців на відкритій воді.

На відміну від минулорічного Чемпіонату Європи з водних видів спорту, що проходив у Будапешті, на змагання будуть допущені і глядачі. Загалом 180 000 квитків надійдуть до продажу у три «хвилі» в найближчі тижні за цілком прийнятними цінами. Навіть найкращі місця на фінал з плавання коштуватиме не більше 50 євро. Змагання зі стрибків у воду, синхронного плавання та плавання на відкритій воді можна подивитися за 5-10 євро. Квитки на групові ігри з водного поло можна придбати за 15-25 євро та 40-60 євро на фінал.

Нагадаємо, що цьгорічний Чемпіонат світу з водних видів спорту мав відбутися 13-29 травня у Фукуоці (Японія) – його було перенесено з 2021 року у зв’язку з перенесенням з 2020 року Олімпійських ігор у Токіо. Проте на початку 2022-го, FINA оголосила, що змагання пересунуться на 14-30 липня 2023 року, а 20-й Чемпіонат світу, призначений на листопад 2023 року в Досі (Катар) – на січень 2024-го. Причиною всіх переносів є наслідки поширення коронавірусу.