Image

Олексія Середу номіновано на «Спортсмена року 2023»

Неділя 25 Лютого, 2024

European Aquatics оголосило всіх номінантів на нагороду «Спортсмен року 2023», які за підсумками минулого року показали вражаючі результати у водних видах спорту, а саме: плаванні, стрибках у воду, синхронному плаванні, водному поло та у плаванні на відкритій воді як серед чоловіків так і жінок.

Приємно, що і наш стрибун у воду Олексій Середа, який до речі є єдиним українцем серед усіх претендентів на перемогу, увійшов до переліку найкращих. У 2023-му наш спортсмен став срібним призером у синхронних стрибках з вишки, дворазовим чемпіоном Європи у синхронних стрибках з вишки та у командних змаганнях.

У кожній категорії представлено п’ять номінантів, які обрані на основі їхніх виступів протягом сезону-2023 і затверджені технічним комітетом кожної дисципліни.

Переможця буде обрано за підсумками відкритого голосування серед вболівальників, а також вибору членів European Aquatics і Технічного комітету.

Щоб проголосувати за українця потрібно зайти на сайт за посиланням https://www.len.eu/awards-2023/ , обрати вид спорту «DIVING», після переліку всіх номінантів натиснути на «Vote for men» і на фото Олексія Середи (Oleksiy Sereda).

Голосування завершиться 3 березня о 23:59 за центральноєвропейським часом, а переможці будуть оголошені наприкінці березня – початку квітня.