Image

Олексій Середа – найкращий спортсмен Європи зі стрибків у воду у 2023 році!

Субота 30 Березня, 2024

European Aquatics оголосила ім’я переможця найкращого спортсмена року-2023 у стрибках у воду серед чоловіків. Ним став наш українець Олексій Середа!

18-річний спортсмен у минулому році виборов золоті медалі як у командних змаганнях, так і у синхронних стрибках з вишки на Чемпіонаті Європи, який проходив у рамках III Європейських іграх в Жешуві. Також Олексій піднявся на другу сходинку п’єдесталу у синхронних стрибках з вишки на Чемпіонаті світу у Фукуоці.

Українець отримав найбільшу кількість голосів в усіх трьох категоріях. Нагадаємо, що у 2022 році Олексій Середа також був номінований на European Aquatics Awards і посів тобі 2 місце.

Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов привітав Олексія та увесь тренерський штаб з неймовірним визнанням. «Такі перемоги надихають нас, українців, на нові здобутки. Кожен успіх показує, що ми сильна нація, яка бореться і відстоює свої принципи у чесній боротьбі. Впевнений, що європейське визнання Олексія стане для нього вагомим стимулом у підготовці до найголовнішого старту року – Олімпійських ігор».