Image

Олексій Середа і Кірілл Болюх – бронзові призери чемпіонату світу

Четвер 8 Лютого, 2024

Дебютну нагороду збірній Україні зі стрибків у воду на Чемпіонаті світу, що проходить у столиці Катару Досі, принесли 18-річний Олексій Середа та 16-річний Кірілл Болюх.

У синхронних стрибках з вишки із сумою 406.47 бали, хлопці зуміли піднятися на третю сходинку п’єдесталу, пропустивши вперед лише медалістів Олімпійських ігор з Китаю та Великої Британії.

Нагадаємо, що ця нагорода стала другою спільною у їхній кар’єрі. На минулорічному чемпіонаті світу-2023 у Фукуоке, українці стали срібними призерами, що дозволило їм вибороти ліцензію на Олімпійські ігри в Париж-2024.

Для Олексій Середи ця медаль стала третьою у його кар’єрі. Дебютну нагороду він виборов разом із Софією Лискун у синхронних стрибках з вишки змішаних пар.

«До третього стрибка я не вірив, що ми можемо піднятися на п’єдестал пошани, – ділиться враженнями після фіналу Середа. – Ми пишаємося, що нас все вдалося і ми змогли порадувати нашу країну, яка досі перебуває у війні. Ми постійно вдома відчуваємо небезпеку за своє життя та життя близьких. Важко збиратися і думати виключно про тренування, коли звучать сигнали повітряних тривог».

Після чемпіонату команда повертається до Києва, у рідний басейн «Ліко», де продовжить готуватися до важливих стартів сезону.