Image

Олексій Середа – виграє Кубок України з рекордною сумою балів

Четвер 18 Лютого, 2021

Неймовірний фінал подарували чоловіки усім прихильникам спорту у стрибках у воду з 10-метрової вишки на відкритому Кубку України, що наразі проходить у спорткомплексі «Ліко».

Очікувалося, що боротьба за лідерство розгорнеться неабияка, адже наймолодшому чемпіону Європи у цьому виді програми Олексію Середі, вже у новому сезоні з новою ускладненою програмою, потрібно підтверджувати лідерство. І сподівання виправдалися.

За підсумками усіх 6-и стрибків Олексій Середа набрав рекордну для себе суму балів 519,75 бали і став чемпіоном.

«Я задоволений своїм виступом, деякі стрибки можна було б і краще. Зараз у мене нова програма, але я її ще не дуже стабільно виконую, є над чим працювати. До Олімпійських ігор я ще буду додавати 1 новий стрибок, вже його стрибаю, але в змагання не вставляв, так як погано його ще виконую. Конкуренція сьогодні була серйозна, мені важко було виграти»- поділився з нами Олексій.

«Срібло» також з рекордною для себе сумою балів здобув Олег Сербін (443,45). Бронзовим призером змагань став представник Вірменії Владімір Арутунян (398, 20).