Image

Олексій Середа та Олег Сербін починають сезон із «золота» Кубка України

Вівторок 16 Лютого, 2021

Найочікуванішим фіналом другого змагального дня відкритого Кубка України були синхронні стрибки з 10-метрової вишки серед чоловіків.

Вперше після майже річної перерви у змаганнях брали участь срібні призери чемпіонату Європи-2019 та фіналісти чемпіонату світу-2019 зі стрибків у воду Олексій Середа та Олег Сербін.

Не дивлячись на велику перерву у тренувальному процесі та травми, хлопці довели, що на даний момент вони є лідерами у цьому виді програми. За підсумками усіх стрибків Олексій та Олег набрали 411,06 бали, саме з такою сумою вони сенсаційно посіли 4 місце на чемпіонаті світу у 2019 році.

«Ми дуже раді, що знову стрибаємо разом і так як це перші змагання у цьому році, ми задоволені набраною сумою балів. Сьогодні ми показали свою програму, яку демонстрували на чемпіонаті світу та Європи, обов’язково будемо її ускладнювати. Ми вже пробували нові стрибки, але ще не встигли їх підготувати саме до цих змагань», – так прокоментували свій виступ новоспечені чемпіони.

На друге місце п’єдесталу піднялися Вартан Баяндурян та Владімір Арутюнян з Вірменії (356,10), третіми стали кияни Кирило Азаров-Кирил Болюх (332,82).

Результати

Ukraine_Open_Cup_2021-02-16-Men-synchro-platform-final

Дивіться всі результати на нашому сайті в розділі “Результати змагань