Image

Олексій Середа та Кирило Болюх – чемпіони України у синхронних стрибках з трампліну

Субота 16 Жовтня, 2021

У спорткомплексі «Ліко» розіграли останній комплект нагород відкритого Чемпіонату України зі с трибків у воду серед вікових груп «А» і «В».

Чемпіонами у синхронних стрибках з трампліну серед юнаків із сумою 278,31 бали стали Олексій Середа та Кіріл Болюх (Луганська область-Київ). За словами хлопців, у них нормальний контакт один з одним, тому зазвичай у них все виходить.

«У мене зараз головне завдання, – ділиться наймолодший чемпіон Європи зі стрибків у воду Олексій Середа,- увійти у свою форму, наразі я знаходжусь не у своїй ідеальній формі, тому і синхрон у нас такий виходить на 6 з половиною балів, але коли я її наберу, все буде добре. Я вже відібрався на юнацький чемпіонат світу, тому безпосередньо буду готувати свої стрибки вже туди. 1,5 місяці, що залишилось до змагань, мені вистачить все підготувати».

У свою чергу Кіріл Болюх відзначив, що у його випадку дається в знаки втома, шостий день поспіль у нього старти, тому і синхрон можна було стрибнути краще. «Я по віку не потрапляю на юнацький чемпіонат світу, тому готуюсь на подальші старти. В планах звісно чемпіонат Європи, світу та Олімпійські ігри. Коли в індивідуалі з Олексієм змагаюся, я переживаю, він серйозний суперник, досвідчений і стабільний, а у синхроні – приємно».

Срібними призерами стали Марк Гриценко-Марк Барсуков з Києва (231,12), а бронзовими – Данило Коновалов-Богдан Чижовський з Миколаївщини (227,49).

Ukrainian_Open_Diving_Champ_2021_10_16_boys_AB_springboard_3m_synchro

Всі результати дивіться в розділі “Результати” на нашому сайті