Image

Олексій Середа та Кіріло Болюх – чемпіони України у синхронних стрибках з вишки

П’ятниця 18 Грудня, 2020

5 змагальний день командного Чемпіонату України зі стрибків у воду, що проходить у спортивному комплексі «Ліко», розпочали синхронні пари чоловіків з 10-метрової вишки.

У фіналі брали участь 6 пар, які виконали по 6 заявлених стрибків. Слід відзначити, що звичний наш дует – призери чемпіонату Європи Олексій Середа-Олег Сербін не виступав. Цього разу тренерський склад вирішив спробувати пару Кіріл Болюх-Олексій Середа (Київ-Луганська область), як наголосила головна тренерка збірної команди України Тамара Токмачова, це пара на перспективу.

Саме вони і стали чемпіонами України, набравши у підсумку 341,40 бали. «Срібло» у Данила Аванесова-Владислава Клімко з Луганської області (336,27), а «бронза» – у представників Харківщини Данила Горенка-Даніїла Мокрецова (267,39)

«Я не дуже задоволений сьогодні своїми стрибками, потрібен ще час, щоб напрацювати синхрон з Кірілом і повернутися у свою форму, є над чим працювати», – прокоментував свій виступ наймолодший чемпіон Європи Олексій Середа.Результати

Champ_UA_2020-12-18-Men-synchronized-10M-platform-final

Дивіться всі результати на нашому сайті в розділі “Результати змагань