Image

Олексій Середа та Данило Аванесов – чемпіони світу серед юніоірв у синхроні

Середа 8 Грудня, 2021

Передостанній день Чемпіонату світу зі стрибків у воду серед юніорів, що триває у спорткомплексі «Ліко», подарував нам неймовірні емоції у синхроні з вишки.

Олексій Середа, який вже на цьому чемпіонаті здобув золоту та срібну медалі в індивідуальних стрибках, разом з колегою і наймолодшим учасником збірної України Данилом Авнесовим піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу у синхроні з вишки.

Наші спортсмени на 18,12 бали випередили найближчих конкурентів з Росії Максіма Малофєєва і Сандро Рогаву (303,18), трійку найкращих замкнули Діого Сілва і Каван Фігуередо Перейра з Колумбії (298,42).

«Я знав, що якщо я і Даня все попадемо, то скоріше за все буде золото», – коментує Олексій Середа. – Ми сьогодні краще стрибали, ніж на відборі на ці змагання на Чемпіонаті України, але у мене знову не вийшов третій стрибок. В принципі на 7 балів це непогано, але я знаю, що я можу робити його і на 9 і на 10. Така ж ситуація і з 4 стрибком. Але в принципі непогано, я радий. Радію цій медалі, навіть більше, ніж попереднім, адже тут ми її разом здобули. Ми багато тренувались, наполегливо працювали над цим і ця медаль не просто з неба впала, а ми довго до цього йшли і все у нас вийшло».

Для Данила Аванесова це перша нагорода на цьому старті, нагадаємо, що в індивідуальних стрибках з вишки у віковій групі «В» він посів 4 місце, і ось, що він думає з цього приводу. «Я не очікував, що так виступлю. Щасливи, що посів перше місце з Льошою. Але є завжди куди рости. Перед стрибками я не думав про медаль, головне було – добре виступити, не завалити стрибки й показати достойну суму балів.

Нагадаємо, що це вже 7 нагорода у скарбничці збірної України. Наразі юні стрибуни вибороли 4 золоті, 2 срібні і 1 бронзову медалі.