Image

Олександр Горшковозов-Олег Колодій – чемпіони Кубка України у синхронних стрибка з трампліну

Середа 17 Лютого, 2021

Третій змагальний день відкритого Кубка України зі стрибків у воду, який приймає столичний спорткомплекс «Ліко»,  був насиченим на події і зібрав чимало почесних гостей.

Привітати учасників турніру завітали віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, президент федерацій України зі стрибків у воду та синхронного плавання Ігор Лисов, заступниця голови КМДА, призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова, головна тренерка збірної команди України зі стрибків у воду Тамара Токмачова, заступниця голови техкому LEN, бронзова призерка Олімпійських ігор зі стрибків у воду Анна Сорокіна, віцепрезидент компанії “Ліко-Холдинг” Лариса Ломакіна, президент Федерації стрибків у воду м. Києва Володимир Волковинський, директор центру спорту “Ліко” Олексій Дробязко.

Підтримати спортсменів до спорткомплексу «Ліко» приїхали і Олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Наталія Добринська та призер Олімпійських ігор зі стрибків у воду Ілля Кваша.

Боротьба на трампліні була запеклою, помилки були у всіх, але найкраще впоралися зі своєю програмою наші лідери – медалісти чемпіонату світу та Європи Олександр Горшковозов та Олег Колодій. Вони набрали у підсумку 383,61 бали.

Ось як самі чемпіони прокоментували свій виступ: «Дуже довго не було міжнародних змагань, тому присутнє було хвилювання. Сьогодні не все вдалося, кожен стрибок хотілося покращити, будемо над цим працювати». Олександр і Олег відмітили, що на трампліні сьогодні була хороша конкуренція, хлопці заставили їх похвилюватися.

Срібні медалі здобув ще один український дует Данило Коновалов-Богдан Чижовський (368,25), бронзу повезуть додому представники Грузії Сандро Мелікідзе-Торніке Онікашвілі (322,83).

Результати

Ukraine_Open_Cup_2021-02-17-Men-3M-synchro-final

Дивіться всі результати на нашому сайті в розділі “Результати змагань