Image

Офіційно затверджений склад Олімпійської збірної команди України на Токіо-2020

Четвер 8 Липня, 2021

Під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України, до складу якого входить і віцепрезидент НОК, президент федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов, був затверджений поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020.

На найголовнішому спортивному форумі Україну представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах). Наші спортсмени виступатимуть у бадмінтоні, боксі, боротьбі греко-римській, вільній та жіночій, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, синхронному плаванні, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п’ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, триатлоні та фехтуванні.

До олімпійської збірної увійшли 6 стрибунів у воду, а саме: Олексій Середа (вишка 10м. синхрон 10м), Олег Сербін (синхрон 10м), Софія Лискун (синхрон 10м), Олег Колодій (трамплін 3м), Анна Письменська (трамплін 3м), Вікторія Кесарь (трамплін 3м).

Слід зазначити, що окрім Анни Письменської, для якої ці Ігри стануть вже третіми у кар’єрі (Пекін-2008, Лондон-2012), для всіх інших – це дебют на Олімпіаді.

Нагадаємо, що Ігри в Токіо будуть проходити з 23 липня по 8 серпня, а перші нагороди у стрибках у воду розіграють синхронні пари серед чоловіків з вишки 10м.