Image

Найкращі у лютому отримали заслужені нагороди

Середа 6 Березня, 2024

Сьогодні в Олімпійському домі відбулося урочисте нагородження найкращого юного спортсмена лютого. За рішенням комісії Національного олімпійського комітету України ним став Олексій Середа, який на Чемпіонаті світу в Досі зумів вибороти дві бронзові медалі – в індивідуальних стрибках з вишки та у синхронних стрибках з вишки у парі з Кіріллом Болюхом.

Найкращим тренером юного спортсмена стала наставниця Олексія – Тамара Токмачова.

Почесні відзнаки стрибунам у воду вручив президент НОК України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт.

Не дивлячись на чималі спортивні заслуги Олексія Середи, таку нагороду він отримав вперше. «Я бачу плоди своєї праці те, що я рухаюся у правильному напрямку і вся моя праця окупається. Це мене мотивує тренуватися далі, підштовхує мене на шляху до моєї мрії», – поділився своїми емоціями найкращий юний спортсмен лютого.

У свою чергу Тамара Володимирівна поінформувала присутніх, що наразі у Олексія конкурентоспроможна програма і це показав нещодавній Чемпіонат світу, де нашого стрибуна у воду випередили лише два представники Китаю.

«Хочу подякувати президенту нашої Федерації Ігорю Лисову за те, що ми маємо всі умови для тренування у нашому басейні «Ліко», тут ми можемо ускладнювати свої програми та готуватися до міжнародних стартів», – відзначила найкращий тренер юного спортсмена лютого.

Також і Олексій Середа і Тамара Токмачова подякували наших захисникам та захисницям за можливість жити й виступати на світових аренах гідно представляючи Україну.