Image

Медалісти Чемпіонату Європи зі стрибків у воду серед юніорів: «Світ має продовжувати підтримувати Україну»

Понеділок 8 Липня, 2024

У польському Жешуві стартував Чемпіонат Європи зі стрибків у воду серед юніорів, участь у якому беруть спортсмени з 25 країн континенту.

Протягом тижня буде проведено 17 фіналів. Перший комплект нагород розіграли у змішаних командних змаганнях.

Збірну Україну представляли: Данило Аванесов, Кирило Азаров, Каріна Глижіна і Дмитро Степанов. Останній – дебютант змагань такого високого рівня.

У підсумку наші співвітчизники посіли 2 місце, набравши 341.40 бали. Чемпіонами стали спортсмени з Німеччини (349.20), а третіми – представники Великої Британії (303.55).

Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов привітав спортсменів та тренерський штаб з дебютною нагородою і побажав не здаватися й продовжувати боротьбу на кожному старті.

Як відзначили спортсмени, після ранкових подій у Києві було нелегко стрибати, адже переживали за своїх рідних, друзів, але як би важко не було психологічно, здаватися ніхто не збирався. «Ми пишаємося тим, що представляємо Україну на змаганнях і маємо можливість нагадати світу, що російська війна проти нашої країни ще триває. Щодня від російських бомб гинуть невинні мирні люди, у тому числі й діти. Світ має продовжувати підтримувати Україну», – наголосили срібні призери Чемпіонату Європи.