Image

Марк Барсуков: «Присвячую медаль своїм рідним та Україні»

Четвер 21 Липня, 2022

Четвертою медаллю поповнюється скарбничка збірної команди України на чемпіонаті Європи серед юніорів, який триває у Бухаресті.

Її володарем став Марко Барсуков на вишці серед вікової групи В, який у неймовірній боротьбі зумів піднятися на третю сходинку п’єдесталу. Українець у фіналі мав самий високий коефіцієнт складності і у підсумку набрав 371.90 бали.

Для дебютанта таких змагань це вже друга бронзова нагорода в активі, першу здобув у синхронних стрибках з вишки разом з Данилом Аванесовим.

Ось як сам спортсмен одразу після нагородження прокоментував свій виступ: «Я дуже радий показаному результату, адже це мій перший чемпіонат Європи серед юніорів. На перших двох стрибках я припустився помилок, але на останні два, вдалося зібратися. Хочу цю медаль присвятити своїм батькам, брату і всій нашій країні. Слава Україні»!

Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов привітав спортсмена та увесь тренерський штаб із здобутою нагородою і подякував, що прапор України знову замайорів над європейською ареною.