Image

LEN підбила підсумки року

П’ятниця 28 Жовтня, 2022

В Анталії, Туреччина, пройшов Конгрес Європейської ліги плавання (LEN), який на декілька днів зумів зібрав усю спортивну родину для обговорення, дебатів та прийняття ключових рішень щодо майбутнього спорту.

Україну на цьому поважному форумі представляла віцепрезидентка Федерації України зі стрибків у воду, заступниця Голови технічного комітету LEN Анна Сорокіна.

Відкриваючи захід президент LEN Антоніо Сілва відзначив, що за підтримки національних федерацій Бюро LEN працює в умовах співпраці та прозорості. «Зараз ми прагнемо досягти консенсусу, коли йдеться про ключові рішення, і можемо пишатися самим процесом. Ми краще служимо водним видам спорту, якщо поважаємо принципи демократії та прозорих дебатів».

Під час звіту щодо діяльності у 2022 році організатори не оминули і тему війни в Україні та їхню важливу допомогу, яку вони надають протягом всіх місяців повномасштабного вторгнення. А тому успіх наших спортсменів, як стрибунів у воду так і синхроністок на міжнародній арені, запорука такої необхідної підтримки.

Делегатам Конгресу було представлено нову структуру офісу LEN. Зокрема Патріс Косте став новим виконавчим директором організації, Джанні Мінервіні – заступник виконавчого директора, йому будуть підпорядковуватися нові спортивні директори. Апостолос Цагкаракіс з Греції призначений спортивним директором, відповідальним за водні види спорту (за винятком водного поло), а водним полом опікуватиметься Ренато Живкович з Хорватії.

Було також оголошено, що на додаток до нещодавно призначеної команди зі ЗМІ та комунікацій на чолі з Ніком Дейвісом, LEN створить ще два спеціалізовані підрозділи, які займатимуться маркетингом і спонсорством.

Також учасники Конгресу заслухали фінансовий звіт за роботу у поточному році та схвалили бюджет на 2023 рік.