Image

Кирило Азаров медаллю привітав Україну з Днем Державного прапора

Середа 23 Серпня, 2023

Після вчорашнього успіху у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду серед юніорів, Кирило Азаров та Максим Мірза з подвійною мотивацією розпочали наступний день.

На них чекали змагання у стрибках з 3-метрового трампліну серед вікової групи А. Українці вдало пройшли кваліфікацію і потрапили до 12-ки найкращих стрибунів континенту 2005-2007 року народження.

На жаль Максиму не вдалося повторити свій успішний старт у ранковій сесії, де він посів високе 5 місце, спортсмен завершив змагання на 12 сходинці.

А от Кирило, навпаки, з 7 місця у кваліфікації перемістився на 3-є із сумою 544.35 бали зумівши достойно привітати всю Україну з Днем Державного прапора.

Українець поступився двом італійцям, зокрема чемпіонату Маттео Санторо, у доробку якого вже є медалі дорослих змагань: чемпіонату світу, Європейських ігор. Якщо італієць вже завершує за віком виступити на юнацькому рівні, то наш Кирило, лише цьогоріч увійшов до групи А і одразу зумів вибороти окрім бронзи в індивідуалі на 3м трампліні, ще й у парі з Максимом Мірзо золото у синхроні на цьому ж снаряді.

Ця медаль стала вже шостою у скарбничці нашої збірної на цьогорічному чемпіонаті.