Image

Кирило Азаров – чемпіон світу серед юніорів

Четвер 1 Грудня, 2022

У Монреалі, Канада, триває Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів. Наші спортсмени вже вибороли тут дві золоті медалі.

Лік медалям відкрив Кірілл Болюх на 3-метровому трампліні серед вікової групи В і сьогодні його підтримав 14-річний Кирило Азаров. Українцю не було рівних на метровому трампліні серед вікової групи В.

Заділ на достойний виступ наш спортсмен зробив ще у попередньому раунді, який закінчив лідером на 1 місці і у фіналі свою перемогу нікому не віддав, набравши у підсумку 431.90 бали.

За словами особистого наставника нашого стрибуна і головного тренера Федерації України зі стрибків у воду Іллі Целютіна, у фіналі Кирилу змінили останній стрибок збільшивши коефіцієнт складності на 0,4 бали. «Він вперше виконував його на змаганнях і такий ризик виправдав себе», – пояснив тренер.

Нагадаємо, що Азаров є чинним чемпіоном Європи серед юніорів у цій дисципліні, тож вчергове підтвердив свій високий клас.

Президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов привітав спортсмена та тренерський штаб з неймовірним успіхом і побажав й надалі гідно тримати спортивний фронт!