Image

Ксенія Байло і Марко Барсуков – бронзові призери Чемпіонату Європи

Вівторок 18 Червня, 2024

Другу медаль до скарбнички збірної команди України на Чемпіонаті Європи в Белграді приносять Ксенія Байло та Марко Барсуков.

У синхронних стрибках змішаних пар з вишки наші спортсмени посіли 3 місце із сумою 256.02 бали.

Для Марка це дебютний виступ на дорослому Чемпіонаті Європи, де він вперше зумів піднятися на п’єдестал пошани. Ксенія, для якої континентальна першість-2021 стала першою у кар’єрі, виборює свою 8 нагороду.

Президент Федерацій України зі стрибків у воду та з синхронного плавання Ігор Лисов привітав спортсменів та тренерський штаб з черговою медаллю і побажав не зупинятися на досягнутому.

Багаторазова чемпіонка Європи зі стрибків у воду та бронзова призерка цьогорічної першості в Белграді Ксенія Байло так прокоментувала здобуту медаль.

«Це гарний досвід, як для напарника Марка Барсукова у якого це перший дорослий Чемпіонат Європи, так і для мене. Відстрибати можна було краще, але це спорт, тим паче у нашому виді, може статися все що завгодно. Ми вперше стрибали разом на змаганнях такого високого рівня.

Нашу нагороду присвячуємо всім захисникам та захисницям, які боронять Україну та надають нам можливість тренуватися і змагатися.

Хочу подякувати нашому президенту Федерації Ігорю Лисову за постійну підтримку та створення всіх необхідних умов для нашої команди, а також тренерам і спеціалістам, які працюють з нами. Кожна здобута нагорода – це спільний результат щоденної праці».