Image

Ксенія Байло тріумфує на вишці у віковій групі «В»

Четвер 14 Жовтня, 2021

У спорткомплексі «Ліко» триває відкритий чемпіонат України серед вікових груп «А» і «В». Сьогодні розіграли медалі у трьох дисциплінах – вишці (дівчата, група «В»), трамплін (дівчата, група «А») і змішані командні змагання, які були вперше проведені на таких чемпіонатах. Нагадаємо, що на цьогорічному юнацькому чемпіонаті Європи саме у цій дисципліні збірна України виборола золоті медалі.

Неймовірно цікавим виявилися змагання у дівчат з групи «В» на вишці. Якщо з першим місцем було все прогнозовано, там зі значним відривом тріумфувала киянка Ксенія Байло (352,80), то за друге й третє точилася боротьба. Порадувала і себе, і тренерів представниця Луганщини Діана Шевченко (295,65) зумівши посісти високе друге місце. Трійку найкращих замкнула киянка Каріна Глижіна (292,85).

Коментуючи свою третю  золоту медаль на чемпіонаті України Ксенія Байло також хорошу конкуренцію. «Цікавий був сьогодні застриб. Діана Шевченко, зовсім юна спортсменка дуже гарно сьогодні відстрибала всі стрибки, я була в шоці. Щодо мого виступу, то я добре відстрибала, але могла краще. У мене стояла задача показати достойну суму балів з цим я справилася, тому все добре. Входи у воду у мене сьогодні зовсім не виходили».

Ukrainian_Open_Diving_Champ_2021_10_14_girls_B_platform_final

Всі результати дивіться в розділі “Результати” на нашому сайті