Image

Ксенія Байло – чемпіонка України у стрибках з 1м трампліна

Вівторок 12 Жовтня, 2021

У спорткомплексі «Ліко» триває другий день відкритого Чемпіонату України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В».

Вечірню програму змагань відкривали дівчата групи «В» у стрибках на 1м трампліні. 12-ть спортсменок, які показали найкращі результати у ранковій сесії вже у фіналі боролися за медалі.

За підсумками усіх результатів чемпіонкою стала киянка Ксенія Байло, яка набрала 332,90 бали і тим самим поповнила свою колекцію золотих нагород на цьому чемпіонаті.

Другу сходинку п’єдесталу посіла Віолетта Мельник з Донеччини (295,40), третю – Емілі Штеінхайген з Німеччини (295,00).

«Я посіла перше місце прогнозовано, адже була найстаршою у цьому фіналі. У мене не сама складна програма, найскладніша – у Віолетти Мельник, тому мені є куди ускладнюватися. Свій виступ оцінюю як добре, бо взагалі не стрибаю трамплін», – саме таким був перший коментар чемпіонки України після завершення сьогоднішніх змагань.