Image

Команда Києва здобула Кубок України зі стрибків у воду

Понеділок 22 Березня, 2021

У столичному спорткомплексі «Ліко» завершився Кубок України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В», участь у якому взяли 93 спортсмени з 8 областей країни та міста Києва.

Цей старт став головним у відборі до збірної команди України, яка виступить на чемпіонаті Європи серед юніорів, що пройде у червні у хорватській Рієці.

«7 спортсменів виконали норматив до потрапляння у команду і по коефіцієнту складності, і по сумі балів. Це Олексій Середа, Кіріл Болюх, Данило Коновалов, Данило Аванесов, Владислав Клімко, Софія Лискун, Ксенія Байло, – підбила підсумки турніру головна тренерка збірної команди України Тамара Токмачова. – Ми не стоїмо на місці, постійно рухаємося вперед, тому результат не заставить себе довго чекати. А завдячуючи нашому президенту Федерації Ігорю Лисову – у нас прекрасні умови для тренування – чудовий басейн, сухий зал, тому я впевнена, що кожного року у нас будуть з’являтися нові зірочки».

За підсумками усіх шести змагальних днів, спортсмени з Києва стали переможцями Кубка України. На другому місці юні стрибуни з Луганщини, трійку найкращих замкнули представники Миколаївщини.