Image

Кірілл Болюх серед найкращий юних спортсменів Європи

Субота 7 Жовтня, 2023

Наш стрибун у воду посів 4 місце за підсумками фінального голосування, яке проходило у Стамбулі під час Генеральної асамблеї Європейських олімпійських комітетів. Перше місце розділили між собою представник Туреччини Кузей Тунчелі (плавання) та німкеня Дар’я Варфоломеєв (художня гімнастика).

«Я дякую ЄОК за підтримку. Сьогодні я можу стояти тут перед вами завдяки тій допомозі, яку отримала українська збірна після лютого 2022 року, коли у нашій країні розпочалася повномасштабна війна. Звичайно Париж-2024 – моя ціль, але я мрію і впевнений, що вона здійсниться. Це – незалежна, вільна та квітуча Україна! Слава Україні», – відзначив 16-річний спортсмен під час свого виступу.

Премія Пьотра Нуровського започаткована Європейськими олімпійськими комітетами у 2011 році. Болюх став третім українським спортсменом у літніх видах спорту, який пройшов до фіналу цієї престижної відзнаки.

Нагадаємо, що у 2023 році спортсмен виборов срібло чемпіонату світу у синхронних стрибках з вишки, здобувши ліцензію на Олімпійські ігри у Парижі-2024 та став дворазовим чемпіоном III Європейських ігор у синхронних стрибках з вишки та синхронних стрибках з вишки змішаних пар.

Вітаємо та пишаємося!