Image

Кірілл Болюх – найкращий юний спортсмен червня, Ілля Целютін – найкращий тренер юного спортсмена

Субота 9 Вересня, 2023

У рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту у центрі Києва на Контрактовій площі відбулось нагородження найкращого юного спортсмена червня та найкращого тренера юного спортсмена.

Приємно відзначити, що ці відзнаки Національного олімпійського комітету України отримали наш стрибун у воду Кірілл Болюх та його наставник – головний тренер збірної України зі стрибків у воду Ілля Целютін.

16-річний спортсмен у червні зумів вибороти дві золоті медалі III Європейських ігор у Польщі: у синхронних стрибках з вишки у парі з Олексієм Середою та у синхронних стрибках з вишки змішаних пар разом з Ксенією Байло.

Такий результат не залишився не поміченим експертною комісією НОК України.

Заслужені нагороди представники нашого виду спорту отримували з рук Міністра молоді та спорту України, президента НОК України Вадима Гутцайта.

«Для мене всі нагороди важливі, бо це стимул працювати далі, піднімати наш прапор на вершину та ніколи не здаватися, – поділився своїми враженнями призер чемпіонату світу, чемпіон Європи зі стрибків у воду Кірілл Болюх. – Хочу подякувати всій команді, яка мене підтримує, тренерам, які зі мною працюють, саме вони не дають змогу здаватися та надихають на подальші перемоги».