Image

Кіріл Болюх та Діана Карнафель виграли змагання на трамплінах

Вівторок 16 Березня, 2021

Вечірню сесію другого змагального дня Кубка України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В» закривали хлопці у стрибках з 3-метрового трампліну (група «В») та дівчата – з 1-метровго трампліну (група «В»).

У хлопців перемогу святкував киянин Кіріл Болюх, який у підсумку зумів набрати рекордну для себе суму балів – 475,90 і тим самим виконав норматив на потрапляння до національної команди на чемпіонат Європи зі стрибків у воду серед юніорів, що в червні пройде у Хорватії.

«Срібло» у ще одного киянина Кирила Азарова (398,90), «бронза» – у представника Луганщини Владислава Клімка (385,80).

Сам чемпіон був суворий до себе і одразу після оголошення результатів визнав свої помилки. «Я задоволений результатом, але не все вдалося. Два з половиною назад зігнувшись не вдався. На майбутнє планую ускладнюватися і стрибати нову програму», – прокоментував Кіріл.

За словами головної тренерки команди України зі стрибків у воду Тамари Токмачової за ці два дні, Кіріл зумів забезпечити собі місце у збірній не лише на європейський чемпіонат, а й на юнацький чемпіонат світу, який запланований на кінець 2021 року в Києві у спорткомплексі «Ліко».

«Також цього року тренерський штаб запланував виступ Кіріла на дорослому чемпіонаті Європи, що в травні буде проходити у Будапешті. Плануємо змішаний синхрон з вишки – Кіріл Болюх-Ксенія Байло», – розкрила таємницю Тамара Токмачова.

У дівчат у стрибках з 1-метрового трампліну боротьба була дуже запеклою і цікавою, але найкращою стала киянка Діана Карнафель, яка із сумою 293,20 бали стала чемпіонкою. На другу сходинку п’єдесталу піднялася також киянка – Ксенія Бочек (289,35), зумівши останнім стрибком посунути представницю Донецької області Олександру Левицьку (285,65), яка і замкнула трійку найкращих.

Фото Павла Кубанова

Результати

Ukraine_Cup_AB_2021-03-16_women_men_B

Дивіться всі результати на нашому сайті в розділі “Результати змагань