Image

Юні львівські стрибуни у воду долучились до «Олімпійського уроку»

Середа 30 Вересня, 2020

Цікавим і розмаїтим виявилося показове тренування юних львівських стрибунів у воду, що відбулося днями у формі тематичного «Олімпійського уроку» під гаслом «#ВеАсtive» в рамках Європейського тижня спорту.

Майже 30 юних спортсменів – вихованців досвідчених тренерів: Олега Мельнікова, Дмитра Адамчука, Уляни Кавійчик, Ольги Чабан на відкритій водній арені армійської спортивної бази Львова, мали змогу не тільки удосконалити свої уміння у стрибках у воду з метрового трампліну, але й довідатися про цінності олімпізму, значення спорту в житті кожної людини та потребу ведення здорового способу життя.

Юні стрибуни у воду разом зі своїми батьками та тренерами також ознайомилися з яскравими сторінками історії свого улюбленого олімпійського виду спорту й неординарними постатями львівської школи стрибків у воду. А розповіла про олімпійські ідеали та славні імена львівських стрибунів у воду заступниця голови-відповідальна секретарка відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, голова регіонального осередку Олімпійської академії України проф. Оксана Вацеба.

На завершення заходу усі його учасники отримали подарунки: футболки, зошити, щоденники та спеціальні сертифікати.